Logga-guld-hemsida

Vi finns här för din skull!

Hos oss på Energi Träningscenter är det viktigt att du känner dig trygg med träningen och kan få hjälp när du själv känner att du behöver det. Därför har vi högst personaltäthet/medlem i hela Skaraborg - allt för att du i stort sett alltid ska kunna fråga någon om hjälp.
Vår styrka - en av dem - är vår oerhört kompetenta personal!

heltidsanställd personal

Lina N

PERSONALANSVARIG
lina@merenergi.se
0500-502 401
 
 

Sanita

GRUPPTRÄNINGSANSVARIG
sanita@merenergi.se
0500-502 401
 
 

ISABELLA

RECEPTION
isabella@merenergi.se
0500-502 401
 
 

Victoria

PERSONLIG TRÄNARE
victoria@merenergi.se
0500-502 401
 
 

anna

PERSONLIG TRÄNARE
anna@merenergi.se
0500-502 401
 
 

Nanna

MASSÖR OCH PT
nanna@merenergi.se
0500-502 401
 
 

Sebastian

PERSONLIG TRÄNARE
sebastian@merenergi.se
0500-502 401
 
 

Eva

MASSÖR OCH INSTRUKTÖR
eva@merenergi.se
0500-502 401
 
 

Lisa G

PERSONLIG TRÄNARE
lisa@merenergi.se
0500-502 401
 
 

ANGELICA

HUDTERAPEUT
info@hudsmart.nu
0500-502 401
 
 

Petra

MASSÖR OCH PT
petra@merenergi.se
0500-502 401
 
 

peter

ÄGARE
peter@merenergi.se
0500-502 401
 
 

gruppträningsinsPIRATÖRER & extrapersonal

Mer info kommer inom kort.